Kullanıcı Girişi
Duyurular
Kariyer ve Motivasyon
BENGİ Projesi kapsamında 2018-2019 eğitim öğretim yılından itibaren, kişisel gelişim ve motivasyon temalı geçmişte gerçekleştirilmiş konferans kayıtlarının eğitim-öğretim süreçlerinde kullanılması amaçlanmaktadır.
9.10.2018 14:00:00

Yeni Projeler Yayında
Proje veritabanına okullarımızdan gelen örnekler eklenmiştir.
5.12.2016 10:35:00

Yayındayız
www.hedefne.com adresinden yayına başladık.
18.11.2016 18:30:00

hedefne.com
İlçemiz genelinde yapılan anket neticesinde sitemizin adı Dursunbey İmam-Hatip Ortaokulu'ndan Hüseyin ŞAHİNER'in önerisi olan "hedefne.com" oldu.
18.11.2016 14:00:00

Kardeş Okulum

İlgi Alanı: Sosyal Yaşam
Yaş Aralığı: Lise
Kişi/Grup Sayısı: 0

Amaç: Köy okullarındaki öğrencilerin ihtiyaçlarının karşılanması, öğrenciler arası etkileşimin sağlanması ve sosyal sorumluluk bilincinin arttırılması amaçlanmaktadır.

Özet: Köy okullarımızdaki öğrencilerin eğitim ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla Mustafa Korkmaz Anadolu Lisesi-Gökçedağ İlk/Ortaokulu, Dursunbey Anadolu İmam Hatip Lisesi-Göbül İlk/Ortaokulu, Farabi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi-Mıcırlar İlkokulu ile kardeş okul ilan edilmiştir. Köy okullarımızdaki öğrencilerin eğitim ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla Mustafa Korkmaz Anadolu Lisesi-Gökçedağ İlk/Ortaokulu, Dursunbey Anadolu İmam Hatip Lisesi-Göbül İlk/Ortaokulu, Farabi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi-Mıcırlar İlkokulu ile kardeş okul ilan edilmiştir.

Yorumunuz:
İsim Soyisim:
Kurumunuz:
Fotoğraf:
YORUMLAR
Bu sayfa Dursunbey İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Özel Büro tarafından yönetilmektedir. ©Talip EREN