Kullanıcı Girişi
Duyurular
Kariyer ve Motivasyon
BENGİ Projesi kapsamında 2018-2019 eğitim öğretim yılından itibaren, kişisel gelişim ve motivasyon temalı geçmişte gerçekleştirilmiş konferans kayıtlarının eğitim-öğretim süreçlerinde kullanılması amaçlanmaktadır.
9.10.2018 14:00:00

Yeni Projeler Yayında
Proje veritabanına okullarımızdan gelen örnekler eklenmiştir.
5.12.2016 10:35:00

Yayındayız
www.hedefne.com adresinden yayına başladık.
18.11.2016 18:30:00

hedefne.com
İlçemiz genelinde yapılan anket neticesinde sitemizin adı Dursunbey İmam-Hatip Ortaokulu'ndan Hüseyin ŞAHİNER'in önerisi olan "hedefne.com" oldu.
18.11.2016 14:00:00

Mektup Kardeşliği

İlgi Alanı: Sosyal Yaşam
Yaş Aralığı: Ortaokul
Kişi/Grup Sayısı: 0

Amaç: Projemiz ilçemiz için ortaokul çağındaki öğrencilerin mektup aracılığıyla arkadaş edinmesini, yazacağı mektuplarla dil becerisini geliştirmesini, Dursunbey haricindeki yerlerdeki hayatı da tanıyarak dünya görüşlerini olumlu anlamda etkilemeyi amaçlamaktadır. Projemizin yurtdışındaki Türk çocukları için amacı ise çocuklarımızın anadillerini unutmaya başladıkları bu donemde onların bu çocukluk cağlarında anavatanlarıyla olumlu ilişkiler kurup hatıralarında olumlu bir iz bırakmak. Projemiz her iki taraf içinde dil yetkinliğinin artmasını ve bu sayede kendilerine güvenlerini arttırmayı amaçlamaktadır.

Özet: Proje suresince özellikle Avrupa ülkelerindeki Türk ailelerinin çocuklarıyla ilçemiz ortaokullarındaki öğrenciler mektuplaşacak, projemiz ileriki aşamalarda ise çocukların aileleriyle beraber tanıştırmayı da amaçlamaktadır.

Yorumunuz:
İsim Soyisim:
Kurumunuz:
Fotoğraf:
YORUMLAR
Bu sayfa Dursunbey İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Özel Büro tarafından yönetilmektedir. ©Talip EREN